Altus Teknik Servis 

_

Gün geçtikçe daha çok teknolojik aletler piyasaya çıkıyor ve biz de hayatımızı kolaylaştıracağını bildiğimiz için alıyoruz. Bu teknolojik aletleri satan birçok firma var ve bazı firmalar bizlere kuruluş, yerleştirme konusunda oldukça yardımcı oluyorlar. Aldığımız ürünler kullanırken bazen nedenini bilmediğimiz şekilde arızalanabiliyor. Böyle durumlarda ürünü satın aldığımız firmanın Teknik servisleri yardımınıza koşar. Günümüzde de zaten çoğu ürün için Teknik servis oluşturmak zorunludur. Örneğin ankastreler fazla yer kaplamadığı ve oldukça kullanışlı oldukları için mutfakta vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Ancak ankastrelerde diğer ürünler gibi arıza yapma eğilimindeler. Altus ankastre servisi bu gibi sizin başa çıkamayacağınız durumlarda yardım etmek için hazır. Bize şikayetlerinizi telefon ile arayarak ya da e-posta ile göndererek ulaştırabilirsiniz.

Öncelikli çalışma alanları olarak gıda, hijyen, sensörler, ileri mikro fiber üretimi, veri analitiği, uzaktan kontrol edilebilen erişim protokolleri ve siber güvenlik ile alakalı çalışmaları sıralayabilmek mümkün. Ürettikleri ürünlerde ve tüketici elektroniği sektöründe dayanıklılığa önem veren Arçelik, kendini geliştirerek ve sektörü geliştirerek, dijitalleşen dünyada hanelerin ve şirketlerin bir numaralı çözüm ortağı olma vizyonu ile yoluna devam etmektedir. Üstelik Arçelik, sürdürülebilirlik temelinde inşa ettiği kurum kültürünü güçlü finansal yapısı ile birleştirerek teknoloji, kalite ve toplumsal fayda temelinde hayata geçirdiği çalışmalarının da katkısıyla 2018 yılında da büyümesini sürdürerek 856 milyon TL net kara imza atmıştır. Arçelik geleceğe yönelik beklenti ve icraatları olarak 2020 ve sonrası için faaliyetlerini ankastre ve küçük ev aletlerindeki yeniliği ve güçlü bir yapıya sahip olmaları için çalışmalar yapmayı yüksek haline standartları içerisinde uygulamayı ve genişlemeyi amaçlamaktadır. Arçelik servisi, ürünlerinde A+++ enerji sınıfına göre %40,hatta %50 ye varan enerji tasarrufu sağlamak ve verimli ürünleri pazarında barındırmayı hedeflemektedir.

Beyaz eşya adına önemli gelişmelerin öncülüğünü yapmış olan Arçelik, Arçelik teknik servis ve Arçelik teknik servis arayışı açısından da oldukça büyük öneme sahip olacak çalışmalar ve yenilikler yapmıştır. Tüm Türkiye’de Arçelik teknik servisi bulunmaktadır.  Arçelik, ürünler ve ürünlerin bakımı konusunda kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Altus Ankastre Servisi Ne İşe Yarar

Eğer satılan ürün servis hizmetinden geçtikten sonra bir yıl içerisinde tekrar arıza yaparsa garanti süresi dışında onarım ile ilgili herhangi bir ücret istenmez. Ancak eğer tüketici ürünü kullanım kılavuzu dışında bir sebeple kullanmışsa bu konuda yardım edilebilecek bir şey yoktur. Günümüzde teknolojik aletler, beyaz eşyalar ya da herhangi bir ürün için Teknik servis ihtiyaç duyulan bir şeydir. Bu ürünler kullanmaya başladıktan bir süre sonra bozulduğunda işten anlamayan bir kişi tarafından düzeltilmeye çalışıldığı zaman geri dönülemez bir şekilde kötü sonuçlar verebilir ve size daha çok maliyete sebep olabilir. Bun yüzden bu konuda uzman bir Teknik servise başvurmanız gerekmektedir.

Altus ankastre servisi işinde uzman ve hataya yer vermeyen servis elemanları ile size bu konuda yardımcı olur. Firmamıza bu konuda güvenebilirsiniz. Firmamızın uzman elemanları bozulan ürünlerinize doğru işlemleri uygular ve sizi fazla masraftan kurtarır. Altus ankastre servisi ankastrenizin bakım, onarım ve montaj ile ilgili işlemleri bir sorun çıkarmadan yapar ve bozulan ürünleri size çalışır bir şekilde teslim eder. Ayrıca garanti süresini tamamlamış ürünleriniz için uygun bir fiyat sunar.

Teknik Servis Hattı