Arçelik Ankastre Servis 

_

Arçelik Ankastre Servisi

Kuruluş tarihi 1955 olan dev teknoloji ve beyaz eşya firması olan Arçelik, günümüzde de Koç Holding bünyesinde çalışmalarını sürdüren bir markadır. Ülkemizde teknolojik ürün tasarım ve kalitesi olarak oldukça talep gören Arçelik, beyaz ev eşyası üretiminde önemli bir Pazar payına sahiptir. Arçelik, Koç Holding bünyesinde çalışmalarını sürdürmekte olduğundan dolayı halk tarafından da güvenilen bir markadır. Ürettiği teknolojik ürünler dünya genelinde tanınmakta ve kullanılmaktadır.

 

Arçelik gibi büyük çaplı ve kaliteli üretimin öncüsü olan bir firmadan aldığınız beyaz eşyalarla evinizi yeniden yaratmak isteyebilirsiniz. Her bir gelir düzeyine uygun birden fazla çeşitlilikte ürün yelpazesine sahip markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biri de ankastre ve setlerdir. Arçelik’ten aldığınız ankastreyi Teknik servis evinize getirir ve kurulumunu yapar. Bu sayede garanti işlemleriniz de başlamış olur. Arçelik ankastre servisi ile iletişim kurmanız hakkında ise düşünmenize hiç gerek yok, çünkü bu noktada bizim web adresimizi ziyaret etmeniz gerekli bağlantıyı sağlayabilmeniz için yeterli olacaktır.

 

Yola çıkış amacımız, Arçelik ürünleri kullanmakta olan kişiler için en yakın Teknik servisle iletişim kolaylığı sunmaktır. Bu konuda kullanıcı dostu ara yüzümüzle aradığınız her ne ise erişmeniz oldukça kolay olmaktadır.

Arçelik Teknik Servisleri Ne İş Yapar?

Öncelikli çalışma alanları olarak gıda, hijyen, sensörler, ileri mikro fiber üretimi, veri analitiği, uzaktan kontrol edilebilen erişim protokolleri ve siber güvenlik ile alakalı çalışmaları sıralayabilmek mümkün. Ürettikleri ürünlerde ve tüketici elektroniği sektöründe dayanıklılığa önem veren Arçelik, kendini geliştirerek ve sektörü geliştirerek, dijitalleşen dünyada hanelerin ve şirketlerin bir numaralı çözüm ortağı olma vizyonu ile yoluna devam etmektedir. Üstelik Arçelik, sürdürülebilirlik temelinde inşa ettiği kurum kültürünü güçlü finansal yapısı ile birleştirerek teknoloji, kalite ve toplumsal fayda temelinde hayata geçirdiği çalışmalarının da katkısıyla 2018 yılında da büyümesini sürdürerek 856 milyon TL net kara imza atmıştır. Arçelik geleceğe yönelik beklenti ve icraatları olarak 2020 ve sonrası için faaliyetlerini ankastre ve küçük ev aletlerindeki yeniliği ve güçlü bir yapıya sahip olmaları için çalışmalar yapmayı yüksek haline standartları içerisinde uygulamayı ve genişlemeyi amaçlamaktadır. Arçelik servisi, ürünlerinde A+++ enerji sınıfına göre %40,hatta %50 ye varan enerji tasarrufu sağlamak ve verimli ürünleri pazarında barındırmayı hedeflemektedir.

Beyaz eşya adına önemli gelişmelerin öncülüğünü yapmış olan Arçelik, Arçelik teknik servis ve Arçelik teknik servis arayışı açısından da oldukça büyük öneme sahip olacak çalışmalar ve yenilikler yapmıştır. Tüm Türkiye’de Arçelik teknik servisi bulunmaktadır.  Arçelik, ürünler ve ürünlerin bakımı konusunda kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Ankastrenizde Bir Arıza Oluştuğunda; milasteknikservis.com Yanında

Arçelik markası üretimini gerçekleştirdiği her ürün için büyük yatırımlar ve testler yapmaktadır. Testlerden başarı ile geçen ürünler ise pazara sunulmaktadır. Yani müşteri memnuniyeti esas alınarak üretilen her ürün kullanıcı testlerinden geçmek zorundadır. Ayrıca üretim aşamasında Teknik servisler için ürünün ilgili parçaları çoğaltılmaktadır ve arıza durumlarında müşterilerin sorunları kısa sürede giderilebilmektedir. Ankastrenizde bir arıza veya herhangi bir sorun fark ettiğiniz anda web sitemize giriş yaparak Arçelik ankastre servisi ile iletişim kurmak için gerekli adımları izlediğinizde mümkün olan en kısa sürede servis sorununuzla ilgilenmek üzere adresinize ulaşacaktır.

 

Teknik Servis ile İletişim Sağlamak Oldukça Basit Olacak

Arçelik gibi ürünlerinin her daim arkasında olan büyük bir firma, ülkenin her noktasına sunduğu servis olanaklarıyla tüm problemlerin ortadan kaldırılabilmesi için de çalışmalarını sürdürmektedir. Eğer Teknik servise nasıl ulaşacağınızı ve iletişim bilgilerini nasıl öğreneceğinizi bilmiyor iseniz, bizimle bu sorununuz tarihe karışacaktır. İnternet adresimiz aracılığıyla ilgili Arçelik ankastre servisi hakkındaki detaylara kolayca erişebilirsiniz.

Teknik Servis Hattı