Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Firmamız Arçelik markasının üretmiş olduğu buzdolabı, çamaşır makinesi, ocak, fırın  gibi pek çok ürünün beyaz eşya Teknik servisi olarak hizmet vermektedir. Uzun yıllardır firmamız kaliteli bir hizmet anlayışıyla tamir, bakım, onarım gibi birçok işi yerine getirmektedir.

Arçelik beyaz eşya servisi olan firmamız Arçelik ürünlerinin tamir, onarım ve bakım hizmetini profesyonel teknik personeliyle ve tam donanımlı mobil araçlarıyla yerine getirmektedir. 7/24 hizmet anlayışıyla çalışan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Siz de deneyimli ve alanında uzmanlaşmış bir ekibe beyaz eşyalarınızı teslim etmek isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Arçelik Beyaz Eşya Tamiri Ve Bakımı

Firmamız Arçelik bünyesinde üretilen beyaz  eşyalarınızın tamirini ve bakımını evlerinizde gerçekleştirmektedir.  Teknik olarak farklı bir durumla karşılaşılmadığı sürece atölyelere tamir için beyaz eşyalar taşınmamaktadır. Firmamız tüm Arçelik beyaz eşyaların tamirinde orjinal parça kullanımına dikkat etmektedir. Kaliteli bir hizmet anlayışıyla uzun yıllardır çalışan firmamız Arçelik beyaz eşya servisi hizmetini yıllardır özveriyle yerine getirmektedir.

Arçelik Teknik Servisleri Ne İş Yapar?

Öncelikli çalışma alanları olarak gıda, hijyen, sensörler, ileri mikro fiber üretimi, veri analitiği, uzaktan kontrol edilebilen erişim protokolleri ve siber güvenlik ile alakalı çalışmaları sıralayabilmek mümkün. Ürettikleri ürünlerde ve tüketici elektroniği sektöründe dayanıklılığa önem veren Arçelik, kendini geliştirerek ve sektörü geliştirerek, dijitalleşen dünyada hanelerin ve şirketlerin bir numaralı çözüm ortağı olma vizyonu ile yoluna devam etmektedir. Üstelik Arçelik, sürdürülebilirlik temelinde inşa ettiği kurum kültürünü güçlü finansal yapısı ile birleştirerek teknoloji, kalite ve toplumsal fayda temelinde hayata geçirdiği çalışmalarının da katkısıyla 2018 yılında da büyümesini sürdürerek 856 milyon TL net kara imza atmıştır. Arçelik geleceğe yönelik beklenti ve icraatları olarak 2020 ve sonrası için faaliyetlerini ankastre ve küçük ev aletlerindeki yeniliği ve güçlü bir yapıya sahip olmaları için çalışmalar yapmayı yüksek haline standartları içerisinde uygulamayı ve genişlemeyi amaçlamaktadır. Arçelik servisi, ürünlerinde A+++ enerji sınıfına göre %40,hatta %50 ye varan enerji tasarrufu sağlamak ve verimli ürünleri pazarında barındırmayı hedeflemektedir.

Beyaz eşya adına önemli gelişmelerin öncülüğünü yapmış olan Arçelik, Arçelik teknik servis ve Arçelik teknik servis arayışı açısından da oldukça büyük öneme sahip olacak çalışmalar ve yenilikler yapmıştır. Tüm Türkiye’de Arçelik teknik servisi bulunmaktadır.  Arçelik, ürünler ve ürünlerin bakımı konusunda kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Arçelik Beyaz Eşya Servis Hizmeti Fiyatları

Yıllardır süren sektör tecrübemiz  ve teknik personelimiz sayesinde müşterilerimizin bizden ne beklediğinin farkındayız. En iyi teknik servis hizmetini 7/24 servis anlayışıyla sunan firmamız müşterilerimizin bütçesine uyan uygun fiyatlarla işlerini yerine getirmektedir. Buzdolabı, dondurucu, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ocak gibi pek çok ürünün servis hizmetini sağlayan firmamız ürünlerinize garanti kapsamında bir yıl ücretsiz  tamir fırsatı sunmaktadır ve her orijinal parça değişimi için yine bir yıl garanti vermektedir. Merkezi servis hizmeti sunan firmamıza ulaşmak için çağrı merkezi numaralarımızdan arayıp arıza sebebini bildirmeniz yeterli olacaktır. En kısa sürecede eğitimli uzman personeliyle servis hizmeti sunacak olan firmamız uygun fiyat politikası anlayışıyla müşterilerimizin beyaz eşya tamir, bakım ve onarım işlerini yerine getirecektir. Her beyaz eşyanıza uygun teknik personel imkanı sunan firmamız Arçelik beyaz eşya servisi hizmetini uzun yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutarak başarıyla yerine getirmektedir.

Teknik Servis Hattı