Beko Teknik Servisi

_

 

Beko servisi, evinizde bulunan cihazların türü ne olursa olsun istediğiniz zaman bakımlarının gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Tüm müşterilerimizin cihazları Beko Teknik servis tarafından belirli aralıklarda gerçekleştirilmektedir. Bünyemizde bulunan usta eller tarafından gerçekleştirilen her cihazın bakım hizmeti, kullanılan aletlerden alacağınız verim konusunda hayati önem taşımaktadır. Gereken önemim gerçekleştirilmemesi halinde cihazlardan aldığınız verim günden güne düşecek ve yeni cihazlara para vermek zorunda kalacaksınız. Sizde evinizde veya mobil olarak kullandığını her eşyanızı Beko servis Milas birimine gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

BEKO GARANTİLİ BAKIM SERVİSİ

Her insan, çoğu zaman elektrikli aletler konusunda sıkıntı yaşamakta ve cihazına bakım yaptırmak istemektedir. Bu bağlamda bütçesini zorlamaya ve ürünlerinin verimi arttıracak servisleri tercih etmek istemektedir. Yıllardır müşterilerine garanti kapsamı ile en kaliteli hizmeti vermekte olan Beko Teknik servis Milas, değerli misafirlerinin her türden cihazına garanti kapsamında bakım yapmaya ve tamirat gerçekleştirmeye devam etmektedir. Sizde garanti kapsamında olsun veya olmasın elektronik cihazlarınız için Beko teknik servis çalışanlarına güvenebilirsiniz.

BEKO YEDEK PARCA HİZMETİ

Elektronik aletlerinizin bakım servisini gerçekleştirebildiğiniz gibi orijinal yedek parça ihtiyaçlarınızı da servislerimiz üzerinden temin etme şansına sahipsiniz. Çünkü orijinal olmayan ve yan sanayi ürünü olan yedek parçalar, cihazlar üzerinde kalıcı komplikasyonlara neden olabilmektedir. LCD plazmadan elektrik süpürgesine, ocak temizleyicisinden anti-karkere kadar her türlü cihazınız için son kalite yedek parçayı Beko teknik servis Milas firması üzerinden kolayca temin edebilirsiniz.

 BEKO SERVİS ÖNCESİ HİZMETİ

Milas Beko servis üzerinden cihazın hakkında arıza talebinde bulunmadan önce uygulamanız gereken ilk husus, sorun hakkında gereken kodları bilmenizdir. Beko Milas Teknik servis şirketini aramadan önce kullandığınız her cihazın elektrik aksamlı olduğunu ve kendinizin arıza kontrol işlerine girişmemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Sıralanan hususları uyguladıktan sonra cihazlarınızın elektrik bağlantısının bulunmadığından ve şahsınıza zararı dokunmadığından emin olmalısınız. Aksi taktirde kendinize veya diğer aile fertlerinize geri dönüşü olmayan zararlar verebilmeniz mümkündür. Bu bağlamda Beko servisinin çağrı merkezine ulaştığınız anda belirtilen durumlarla ilgili şahsınıza her türlü bilgi sunulmakta ve arıza talebinizi güvenle oluşturabilmeniz için her koşul uygun hale getirilmektedir. Sizde elektronik cihazlarınızda sorun olduğunu düşünüyorsanız Beko servis numarası üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Teknik Servis Hattı