Vestel Ankastre Servisi 

_

Vestel Ankastre Servisi, ankastre montajları ve ankastre arızalarında başvurabileceğiniz adres.

Günümüzde artık beyaz eşyalar ankastre olarak tercih ediliyor. Tüm beyaz eşyalara rahatlıkla uygulanabilen ankastre ürünlerin satışı her geçen gün biraz daha artıyor. Rahatlık ve şıklığın tercihi ankastre eşyaların satış varlığı dolayısı ile Teknik Servis ihtiyacını da beraberinde getiriyor.

Ürün satıcısı hem montaj hem de her hangi bir arıza durumunda müşterilerine muhatap oluşturmak adına, satış yapabileceğini düşündüğü her bölgeye Teknik Servis olabilmeleri için olanak sağlıyor.

Bu sayede hem ürün satıcısı hem de müşteriler için avantajlar doğuyor.

Vestel Ankastre Servisi, eşyayı satın aldığınız anda montaj, yıllık bakım hizmeti için periyodik bakım ve her türlü teknik arıza, ürünün parçalarında meydana gelen arızalar için rahatlıkla başvuru yapabileceğiniz bir teknik servistir.

İşini son derece önemseyen, eğitimli teknisyen ekip ve kaliteli hizmet ve en önemlisi güven veren bir işletme için bizi tercih edebilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti İçin Biz

Başta da belirttiğimiz gibi ürün satıcısı ve müşteri memnuniyeti teknik servislerin varlığı ile sağlanabiliyor. Çünkü her birey doğal olarak hızlı hizmet, yüz yüze görüşmeler sonrasında ve güven veren kişilerden hizmet almak ister. Aynı zamanda bütçesini aşmayan hizmetler de müşterilerin beklediği bir hizmet anlayışıdır. Bu durumların hepsini rahatlıkla sunabildiğimiz güler yüzlü ekibimiz ile kalite standartlarında ve anında hizmet politikası ile verdiğimiz sınırsız hizmetler, tüm müşterilerimizin yüzünü güldürüyor. Zaten kuruluşumuzdan bu güne kadar önemsediğimiz müşteri memnuniyeti, bizim en değerli kurumsal kimliğimizdir.

Satın alınan ürünlerin performansını korumak ve uzun yıllar o üründen verim almak isteyen tüm Vestel ankastre alıcıları, ürün marka değerini korumak için Vestel Ankastre Servisi ile tüm beyaz eşya ankastre hizmetlerini kolaylıkla alabilir. Bozulan parça temini, arızalı ürün tamiri, senelik periyodik bakımlar ve alınan ürünün montajı gibi hizmetler için tercihiniz Teknik Servis olduğunda, ürününüz sunduğumuz hizmetler ile kullandığınız sürece garanti altında.

Teknik Servis Hattı