Vestel Teknik Servis 

_

Vestel, 1984 yılında ülkemizde faaliyetlere başlayan ve birçok alanda varlığını sürdürebilmiş bir şirket olarak karşımıza çıkmaktadır. Üretim tesisleri Manisa merkezinde yer alan Vestel, Türkiye’deki en büyük ve kapasitesi geniş endüstriler arasında başlıca yer almaktadır. Vestel şirket grupları arasında birçok departman bulunuyor. Bunlardan ilk olarak savunma sanayisi, elektrik, elektronik, mobil pazarlama, üretim gibi departmanları sıralayabiliriz. Beyaz eşya, elektronik ve dijital ürünler gibi birçok alanda ürünler tasarlayan Vestel şirketi tamı tamına toplam 28 şirketten oluşmaktadır.

Vestel servisi, yaklaşık olarak 360’a yakın yetkili servis ve 4 merkezi servis ile Türkiye’nin en büyük yetkili servisine sahip şirketler arasında bulunmaktadır. Vestel yetkili servisleri kullanıcılarına birçok alanda kolaylık sağlayarak, kullanıcılarını hiçbir alanda mahcup etmemeye özen göstermektedir. Uzman kadrosu ve özenle çalışan Vestel teknik servis ile sahip olduğunuz beyaz eşyaları, elektronik ürünleri veya Vestel marka herhangi bir eşyanızı gönül rahatlığı ile Vestel yetkili servisine teslim edebilirsiniz. Ülkemizin 81 ilinde mevcut Vestel servisi olup kullanıcılarına sorunsuz ve başarılı bir deneyim yaşatmayı amaçlayan Vestel yetkili servisleri, başlıca şehir olarak büyük şehirlerde bulunmanın yanı sıra, kısaca Türkiye’nin neresinde olursanız olun ihtiyacınız olan her konuda ve her hizmette bir telefon uzağınızda bulunmaktadır. Vestel, satış öncesi ve satış sonrası deneyimli satış danışmanları ile kusursuz Vestel deneyimini yaşatmayı amaçlamaktadır. 20 binden fazla çalışanı, teknolojiyi iyileştirme ve geliştirme adına yapılan çalışmaları ile Türkiye’yi önemli ölçüde dış ülkelere karşı temsil eden Vestel firmasının, dış ülkeler arasındaki pazarda da önemli bir yeri bulunmaktadır. Avrupa ve Asya’nın modern ve güncel olarak teknolojik aletleri üreten ve satışa sunan firmalar arasında üst sıralarda yer almaktadır.

Vestel Milas Yetkili Servis Hizmetinde Bir Numara Biziz!

Vestel, teknik ve yetkili servis açısından hatırı sayılır miktarda çalışanı barındırarak kullanıcılarını mağdur bırakmamak için çabalamaktadır. Vestel teknik servis Milas şubeleri, Vestel yetkili servis numarası, Vestel Milas yetkili servis gibi aradığınız birçok konuyu ve Vestel yetkili servis hatlarını vestel.com.tr üzerinden görüntüleyebilir veya vestel.com.tr üzerindeki canlı destek hattına bağlanarak kafanıza takılan herhangi bir sorunun cevabını ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Vestel tüm kullanıcılarına aynı şekilde yaklaşarak kâr amacı gütmeden işlerini yürütmektedir. Vestel yetkili servis numaralarını da google.com üzerinden görüntüleyebilir veya site üzerinden size en yakın şubemizi ziyaret ederek sorununuzu dile getirebilir, dilek ve şikayetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Teknik Servis Hattı